NaMedycyne.pl to portal tworzony od studentów dla studentów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w Waszych głowach może pojawić się lekki strach lub dezorientacja,  związana z rozpoczęciem nowego, pięknego etapu życia. Sami pamiętamy stres przed pierwszymi zajęciami, dlatego chcielibyśmy Wam pomóc!

Wciąż zastanawiasz się nad wyborem uczelni? Nie wiesz, czy poradzisz sobie na kierunku lekarskim? Boisz się pierwszych zajęć w prosektorium? Chciałbyś poznać aktualne opisy wszystkich uniwersytetów wraz z opisami przedmiotów, a może frasują Cię inne pytania związane ze studiowaniem? Czy na medycynie faktycznie brakuje czasu na odpoczynek i trzeba uczyć się po nocach? Jaki fartuch kupić na studia i czy potrzebny mi będzie stetoskop?

Na te i wiele więcej pytań znajdziesz odpowiedzi w poniższych “Przewodnikach Pierwszaka”. Specjalnie dla Was, opisaliśmy wszystkie uczelnie, a także przedmioty. Te poradniki pozwolą odnaleźć się na początku nowej drogi, a my chcielibyśmy zostać Waszymi dobrymi przyjaciółmi, którzy wszystko wytłumaczą i poprowadzą za rękę. 

Przewodniki po uczelniach:

Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Wrocław, Warszawa, Zabrze i Zielona Góra