Ranking NaMedycyne 2024

Ranking NaMedycyne

Jeśli marzysz o karierze w medycynie, jesteś studentem kierunku lekarskiego lub po prostu interesujesz się tym fascynującym obszarem nauki, trafiłeś we właściwe miejsce. Nasza strona będzie oferować najbardziej aktualny i kompleksowy ranking kierunków lekarskich w Polsce, stworzony z myślą o przyszłych lekarzach, ich rodzinach oraz wszystkich pasjonatach medycyny.

Już wkrótce skontaktujemy się z Waszymi Samorządami Studenckimi i Starostami, aby przekazać im linki do specjalnie przygotowanych i dedykowanych ankiet tylko dla Was! Bądźcie czujni i śledźcie NaMedycyne.pl, aby nie przegapić nowości!

– Ankieta jest ANONIMOWA, nie zbieramy żadnych twoich danych (nie musisz podawać nawet maila).
– Wypełnienie ankiety zajmie Ci tylko 1 minutę!
– Pod oceną punktową znajdziesz miejsce na opcjonalny komentarz, w którym możesz opisać dosłownie wszystko począwszy od punktualności prowadzących, kończąc na poziomie trudności egzaminów.

Ankieta

Wyniki

Pozycja w rankingu będzie zależeć od średniej oceny ze wszystkich lat na kierunku lekarskim, a także od wyniku Lekarskiego Egzaminu Końcowego z ostatniej sesji egzaminacyjnej.

Poniżej przedstawiamy plan oraz terminarz pracy nad Rankingiem NaMedycyne.

Terminy

Dołącz do naszej społeczności!

NaMedycyne.pl to portal tworzony dla studentów, przez studentów. 
Podawane informacje, opisy, a także przygotowane przez nas porady, tworzone są przez zespół osób, które sprawdziły i doświadczyły wszystkiego na własnej skórze, abyście Wy mieli łatwiej!

Odwiedź grupę i dołącz do NaMedycyne!

Zostaw komentarz!

NaMedycyne to portal dla kandydatów na kierunki medyczne oraz studentów tych kierunków.

NEWSLETTER

Możesz się wypisać w każdym momencie.