licealista- wstęp

Namedycyne.pl to portal mający na celu pomoc licealistom, którzy planują związać się na dłużej z karierą medyczną lub dla osób interesujących się tematem studiów medycznych. Jeśli zastanawiasz się nad studiami medycznymi, albo chciałbyś dowiedzieć się więcej na ich temat, to doskonale trafiłeś!

Tę zakładkę poświęcamy licealistom, którzy chcieliby studiować kierunki medyczne lub po prostu dla osób zainteresowanych tematem.
Dowiedz się więcej na temat każdego kierunku medycznego, przeczytaj opisy uczelni medycznych i poznaj ich ofertę, sprawdź kiedy odbywają się dni otwarte lub przeczytaj artykuły, które przygotowaliśmy specjalnie dla wszystkich osób zainteresowanych wyborem medycyny.

Wszystko dla licealistów

UJ, ŚUM, GUMED, WUM, UMB, PUM, UMP, a może UMLub? Kraków, Katowice, Gdańsk, Warszawa, Białystok, Szczecin, Poznań czy Lublin?
Zastanawiasz się nad wyborem uniwersytetu i chciałbyś dowiedzieć się o nim więcej, a także o mieście, w którym się znajduje?
Znajdziesz tutaj opis uniwersytetów, historię, prezentację władz, wykaz wydziałów z ofertą edukacyjną i kierunkami, a także galerię zdjęć i opinie studentów na temat uczelni!

Sprawdź zakładkę z uczelniami, którą dla Ciebie przygotowaliśmy!

Opis uczelni, który dla Ciebie przygotowaliśmy to za mało i chciałbyś sprawdzić wszystko na własnej skórze?
Zwyczajowo każdy uniwersytet raz w roku otwiera swoje drzwi na przyszłych studentów, aby zaprezentować im ofertę dydaktyczną i zachęcić do studiowania na danej uczelni. Przygotowaliśmy dla Was harmonogram dni otwartych! Dzięki nam dowiesz się, kiedy i gdzie będziesz mógł odwiedzić mury uniwersytetu!

Dowiedz się więcej o dniach otwartych!

Kierunek lekarski, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, fizjoterapia, farmacja, stomatologia, a może inny medyczny kierunek?
Opisy studiów medycznych, każdego kierunku, przedstawienie perspektyw i możliwości, a także ogólna charakterystyka i wiele więcej!

Przeczytaj o swoim wymarzonym kierunku medycznym!

Wybór studiów to zdecydowanie ważny etap w życiu każdego licealisty!
Przeczytaj nasze rekomendacje, porady i ciekawostki związane ze studiowaniem. Najważniejsze i najbardziej sprawdzone informacje, które zdecydowanie ułatwią Wam studia, bo w końcu wszystkie porady tworzą studenci kierunków medycznych!

Zapoznaj się z rekomendacjami, które przygotowaliśmy dla Ciebie!

Dołącz do naszej społeczności!

NaMedycyne.pl to portal tworzony dla studentów, przez studentów.
Podawane informacje, opisy, a także przygotowane przez nas porady, tworzone są przez zespół osób, które sprawdziły i doświadczyły wszystkiego na własnej skórze, abyście Wy mieli łatwiej!

Odwiedź grupę i dołącz do NaMedycyne!

NaMedycyne to portal dla kandydatów na kierunki medyczne oraz studentów tych kierunków.

NEWSLETTER

Możesz się wypisać w każdym momencie.