wstęp

Namedycyne.pl to portal stworzony z myślą o przyszłych medykach i pracownikach Ochrony Zdrowia. Ta przyszłościowa branża jest świetnym wyborem dla wszystkich osób, które czują misję spełnienia się w zawodzie, lubią pomagać innym bezinteresownie, czy nie chcą obawiać się o miejsce na rynku pracy. 

Tę zakładkę poświęcamy studentom kierunku lekarskiego, a także wszystkim osobom, które są zainteresowane medycyną lub po prostu rozważają wybór tych studiów. 
Dowiedz się więcej o uczelniach medycznych i ich rankingach, a także poznaj szczegóły związane ze stażem lekarskim i Lekarskim Egzaminem Końcowym oraz wszystkie ciekawostki i poradniki związane ze studiowaniem tego kierunku.

Wszystko dla przyszłych lekarzy

Przewodniki po uczelniach

Przeczytaj przewodniki!

Kliknij tutaj

Chciałbyś dowiedzieć się, jak przygotować się na pierwszy rok lub co może czekać Cię na każdej uczelni medycznej w Polsce?

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, Władze Uczelni, Opis przedmiotów, wymagane książki, porady, ciekawostki, krótko mówiąc “Przewodnik pierwszaka” na każdej uczelni medycznej.

Koniecznie sprawdź tę zakładkę!

Zastanawiasz się nad wyborem przyszłej uczelni i wciąż masz wątpliwości?

Sprawdź ranking uczelni, który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Rzetelna analiza wieloaspektowa, ocena wszystkich aspektów studiowania,
a co najważniejsze, opinie studentów, kształcących się na danych uniwersytetach.

Sprawdź ranking uczelni!

Lekarski Egzamin Końcowy

Czym jest "LEK"?

Kliknij tutaj

Zdanie “Lekarskiego Egzaminu Końcowego” to ważna chwila w życiu każdego adepta medycyny. Dzięki nam, dowiesz się o zdawalności na przestrzeni lat, średniej wyników z “LEKu”, ilości punktów wymaganych na daną rezydenturę, a także wiele więcej!

Jeśli chcesz dobrze przygotować się do “LEKu”, to odwiedź te zakładkę!

Każdego roku wiele maturzystów rekrutuje się na kilka uczelni medycznych. Bardzo często składają papiery do kilku z nich, zapisują się na studia lecz nie przychodzą na zajęcia, wybierając najlepszy dla nich uniwersytet. “Studenci duchy”, czyli zajęte miejsca na danej uczelni, które przepadają, ponieważ ktoś nigdy nie zjawia się na ćwiczeniach.

Takie miejsce mogłoby zostać obsadzone przez innego kandydata, który nie dostał się na studia, ponieważ inna osoba nie zrezygnowała z danych studiów. Poznaj akcję, którą chcielibyśmy nagłośnić i rozpropagować dla dobra studentów, #ZWOLNIJMIEJSCE!

Staż lekarski przeznaczony jest dla lekarzy, po uzyskaniu dyplomu ukończenia studiów. Odbycie takie stażu jest konieczne, aby uzyskać pełne prawo wykonywania zawodu lekarza. 

Zastanawiasz się jak wygląda staż? W jaki sposób załatwić wszystkie formalności i wybrać szpital?

Sprawdź przygotowaną przez nas zakładkę, aby dobrze przygotować się do stażu lekarskiego!

Przeczytaj nasze rekomendacje, porady i ciekawostki związane ze studiowaniem. Najważniejsze i najbardziej sprawdzone informacje,
które zdecydowanie ułatwią Wam studia, bo w końcu wszystkie porady tworzą studenci kierunków medycznych!

Zapoznaj się z rekomendacjami, które przygotowaliśmy dla Ciebie!

Dołącz do naszej społeczności!

NaMedycyne.pl to portal tworzony dla studentów, przez studentów. 
Podawane informacje, opisy, a także przygotowane przez nas porady, tworzone są przez zespół osób, które sprawdziły i doświadczyły wszystkiego na własnej skórze, abyście Wy mieli łatwiej!

Odwiedź grupę i dołącz do NaMedycyne!

NaMedycyne to portal dla kandydatów na kierunki medyczne oraz studentów tych kierunków.

NEWSLETTER

Możesz się wypisać w każdym momencie.