NaMedycyne, to nie tylko portal ze wszystkimi niejważniejszymi informacjami dla maturzystów, kandydatów i studentów kierunków medycznych.

To przede wszystkim niesamowicie zgrana społeczność młodych medyków, chętnych do dzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniami, a także poradami.

Nie zwlekaj, dołącz do nas!

Poznaj nasz zespół!

Oksytocyna

Natalia

Na co dzień studentka kierunku lekarskiego, Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Na swoje wymarzone studia dostała się za drugim razem, co między innymi było związane z tym, że do matury uczyła się sama, ponieważ w klasie licealnej rozszerzała zupełnie inne przedmioty. 
W wolnym czasie kocha gotować i spędzać aktywnie czas, jeżdżąc na rowerze. Jak sama mówi, gdy ma go aż namiar, to rozwija się artystycznie oraz w fotografii.
Natalia prowadzi również swojego studygrama, gdzie znajdziecie ją pod nazwą @oksytocyna.a, chętnie podzieli się z Wami wszystkimi radami związanymi ze studiowaniem lekarskiego i nie tylko! Dodatkowo prowadzi również Social Media NaMedycyne.

Daniel

Współtwórca oraz redaktor naczelny projektu namedycyne.pl. Aktualnie jest studentem V roku kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.
Studiując medycynę, najwięcej czasu stara się poświęcać wiedzy z zakresu kardiologii, a swoją pasję do tej dziedziny stale rozwija poprzez aktywne uczestnictwo w Studenckim Kole Naukowym przy  I Katedrze Kardiologii Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach, a także Studenckim Kole Naukowym Kardiologii Dziecięcej. W wolnym czasie jest miłośnikiem podróży, górskich widoków, a także włoskiej kuchni. Oddany jest również swoim małym podopiecznym, a mianowicie jego domowej hodowli ptaszników.
Do współtworzenia projektu skłoniła go przede wszystkim idea dbania o przyszłe jutro, czyli pomoc w jak najlepszym kształceniu przyszłych kolegów lekarzy. Jego zdaniem ten portal będzie dużym ułatwieniem oraz wsparciem dla młodszych studentów w przejściu przez często krętą i zawiłą drogę, jaką potrafi być medycyna.

Daniel
Lena Apanowicz

Lena

Swoją działalność w internecie rozpoczęła w momencie poprawy matury i jak sama mówi prowadzenie konta daje jej olbrzymią motywację do dalszego działania i umożliwiło jej
to poznanie masy ludzi związanych z medycyną. Lena chętnie dzieli się zdobytą wiedzą związaną ze studiowaniem kierunku lekarskiego i z wielką przyjemnością odpowie Wam w miarę swoich możliwości na wszystkie pytania związane z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, gdzie studiuje.
Odwiedźcie Lenę na Instagramie na jej profilu @studiancymon, a dowiecie się więcej na temat kierunku lekarskiego, a także samego UMEDu i ciekawostek oraz protipów związanych
ze studiowaniem w Łodzi.

Zosia

Aktualnie studentka trzeciego roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym
im. Marcinkowskiego w Poznaniu. Prywatnie, poza studiowaniem medycyny jest nauczycielem
w szkole językowej, a także prowadzi własną działalność gospodarczą, udzielając korepetycji.
Od kilku lat aktywnie działa w harcerstwie, a także w 2022 roku rozpoczęła drugi kierunek studiów, jakim jest filologia germańska.
Swoją instagramową działalność zaczęła na początku 2022 r., a jej głównym celem jest przekazanie studentom tego, jak właściwie powinno się uczyć, jak się przygotowywać i jakie metody są najlepsze. Ponadto na profilu Zosi @med.sphere dowiecie się więcej o przedmiotach
na kierunku lekarskim w Poznaniu, a także usłyszycie wiele ciekawostek i nowinek z medycznego świata, które co jakiś czas stara się tam przemycić. Jako rodowita poznanianka, chętnie dzieli się ciekawymi miejscami w tym mieście, które są warte odwiedzenia.

zosiar

Maja

Aktualnie studentka drugiego roku kierunku lekarskiego na Wydziale Nauk Medycznych
w Katowicach. Jak sama mówi o sobie, zawsze chciała studiować w swoim rodzimym mieście
i udało się jej to zrobić od razu po maturze. Plany związane z medycyną snuje już od dawien dawna, kiedyś chciała zostać chirurgiem plastycznym, a dzisiaj wierzy, że jej marzenia się spełnią. Prywatnie interesuje się modelingiem i makijażem.
Początkowo jej studygram miał być formą pamiętnika, ale znajomi namówili Maję, żeby dzieliła się swoim barwnym życiem studenckim jak i prywatnym z innymi. Po więcej ciekawych informacji odnośnie ŚUMu jak i Mai, wpadnijcie na jej profil na instagramie @medbymajus.

Julka

Studentka kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, jednak nie są to jej pierwsze studia, ponieważ wcześniej ukończyła “Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne” na SGH w Warszawie. Jak sama mówi, nie do końca sprawiało jej to satysfakcję, ponieważ myśli związane z medycyną chodziły za nią już od czasów licealnych, dlatego postanowiła rozpocząć swój wymarzony kierunek. W Warszawie mieszka od 4 lat z chłopakiem
i kotem, którego możecie zobaczyć na jej profilu. W wolnym czasie uwielbia spędzać czas
na świeżym powietrzu, długie spacery po lesie, które pozwalają jej odpocząć od natłoku nauki.
Julka prowadzi studygrama @julka_na_lekarskim gdzie stara się przedstawić i przybliżyć rzeczywistość studiów na WUMie. Jej głównym zamysłem jest gromadzenie wspomnień
na Instagramie w formie pamiętnika, więc zobaczycie tutaj jej złe chwile, jak napotkane przez nią trudności podczas nauki anatomii, ale również te dobre, gdy zdała egzamin czy zaliczyła rok.
Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej więcej, zapraszamy Was na jej studygrama, gdzie na pewno chętnie Wam pomoże i dowiecie się wielu ciekawostek związanych z WUMem.

Magda

Studentka kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Jak sama podaje, interesuje się szeroko pojętą medycyną, a w wolnym czasie jest miłośniczką gotowania, co pozwala jej się odstresować i zapomnieć o wszystkich codziennych problemach. Magda to również wielka fanka seriali, jednak tę rozrywkę stara się dawkować małymi porcjami, ponieważ wpadając
w maraton oglądania można się kompletnie zatracić i zapomnieć o nauce.
Znana jako @med.leine na swoim studygramie, stara się pokazać wszystkim, jak wygląda studiowanie medycyny w Lublinie, ale nie tylko, bo bardzo chętnie dzieli się też swoim życiem prywatnym. Poza licznymi sukcesami, o których czasem wspomina, nie boi się pokazywać też “upadków” i gorszych momentów podczas studiowania, których również doświadcza. Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej więcej, koniecznie odwiedźcie ją na instagramie, a na pewno dowiecie się bardzo interesujących rzeczy związanych z jej życiem, jak i samym kierunkiem lekarskim.

Julka

Na co dzień studentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz czynna działaczka organizacji IFMSA-Poland. Poza nauką uwielbia czytać książki, szczególnie te o tematyce dotyczącej rozwoju osobistego i medycyny. Julia to również olbrzymia fanka podróży, co stara się łączyć z jej kolejną pasją, a mianowicie z fotografowaniem.
Na co dzień stara się pokazać na swoim instagramowym profilu @juliaa.med, jak wygląda medycyna od podszewki, a także pomaga chętnym osobom, które rozważają wybór swojej przyszłej uczelni w Białymstoku lub już na niej studiują, dlatego jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o tym uniwersytecie medycznym lub o samej Julce, to koniecznie odwiedźcie jej profil, gdzie czeka na Was sporo wartościowych treści.

 

Daria

Aktualnie studentka drugiego roku kierunku lekarskiego na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Prywatnie miłośniczka książek, w okresie wakacyjnym nadrabia wszelkie niemedyczne tytuły, które wpadną jej w oko. Na potrzeby aktualnych studiów przerwała swoją pasję związaną z jazdą konną, niemniej gdy tylko znajdzie więcej czasu planuje wrócić do tych wdzięcznych zwierząt.
Prowadzenie studygrama sprawia jej olbrzymią satysfakcję z racji, że może tym samym pomagać innym osobom oraz jak sama mówi, traktuje go jako swoisty pamiętnik z okresu studiów i motywację do działania i nauki. Koniecznie odwiedźcie profil Darii na instagramie @biolciak, znajdziecie tam wiele kontentu związanego z kierunkiem lekarskim w Gdańsku.

Karolina

Karolina, aktualnie studentka drugiego roku kierunku lekarskiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Oprócz studiowania, w czasie wolnym zajmuje się swoimi social mediami, prowadząc między innymi studygram, do którego odwiedzenia również gorąco Was zachęcamy @Karolina.na.medycynie. Będzie mogli poznać tutaj te lepsze i gorsze chwile, związane ze studiowaniem na PUMie, jak i poznać trochę jej prywatnego życia, czy zobaczyć, jak mieszka się w Szczecinie. Do założenia studygrama zmotywowało ją to, że sama nie mogła znaleźć osoby, która pomogłaby jej odnaleźć się w nowej rzeczywistości, więc z przyjemnością odpowie Wam na każde pytanie, abyście nie czuli się zagubieni i wiedzieli co, gdzie i jak.
Jak mówi o sobie Karolina, jest szczęśliwą psią mamą dwóch kudłatych czworonogów.
Każdy wolny moment lubi spędzać w kuchni, bo gotowanie to jej pasja. Karolina wybrała studia medyczne, bo zawsze marzyła o zostaniu pediatrią, ponieważ uwielbia dzieci, jednocześnie świetnie się z nimi dogadując. Jeśli chcesz poznać ją bardziej, zapraszamy Cię jeszcze raz na social media Karoliny!

Ania

Studentka kierunku lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Jak sama mówi, nie zawsze marzyła o zostaniu lekarzem, kiedyś celowała w architekturę, do czasu,
aż nauczyciel chemii z gimnazjum zaraził ją miłością do nauk ścisłych. Prywatnie fanka seriali o tematyce medycznej, a także literatury faktu, w tym Jurgena Thorwalda. Swój wolny czas lubi spędzać piekąc torty.
Swojego studygrama założyła jeszcze będąc w liceum, jednak od początku przyświecał jej szczytny cel, jakim jest pomaganie ludziom i pokazywanie studiów medycznych od podszewki,
nie przekoloryzowując faktów. Medycyna jest piękna, ale dzięki Ani poznacie każdą stronę tego kierunku. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o studiowaniu w Bydgoszczy, to odwiedźcie ją koniecznie @studygrambyana, gwarantujemy, że odkryjecie więcej profesjonalnego kontentu,
a sama Ania na pewno chętnie Wam pomoże w przypadku dalszych pytań i niejasności.

Monika

Aktualnie studentka trzeciego roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Zielonogórskim.
Jak sama mówi, warto spełniać marzenia, a więc teraz znajduje się w tym miejscu, w którym zawsze chciała być. W wolnym czasie lubi czytać książki medyczne, ale nie tylko, w czym pilnie towarzyszy jej psiak.
Na instagramie, spotkacie ją pod pseudonimem @monia.na.lekarskim, nie bójcie się zadawać jej pytań związanych z Zieloną Górą, bo Monika z przyjemnością postara się Wam na nie odpowiedzieć oraz pomóc w miarę możliwości. Założyła swoje konto, ponieważ na Uniwersytecie Zielonogórskim mało jest profili, które uchylają rąbka tajemnicy na temat uczelni, więc to ona chciałby zdradzić Wam tajniki studiowania medycyny w tym mieście.

Natalia

Aktualnie studentka V roku kierunku lekarskiego na UTH w Radomiu. Na co dzień aktywnie członkini Studenckiego Koła Naukowego Ginekologii i Położnictwa, gdzie jej działalność polega na pisaniu prac naukowych z tej dziedziny. Nie samą medycyną człowiek żyje, dlatego Natalia poza uczelnią uprawia wiele aktywności fizycznych, przede wszystkim ćwiczy na siłowni i jeździ konno, aby odreagować ciągłą naukę.
Jak sama mówi, do założenia studygrama zachęciła ją mama, ponieważ idąc na I rok kierunku lekarskiego w Radomiu nie mogła znaleźć żadnych informacji na temat tej uczelni. Odwiedźcie Natalię na jej profilu @freshman.medstudent, gdzie codziennie dzieli się swoimi przemyśleniami,
a także odczuciami związanymi ze studiowaniem medycyny i pokazuje, że droga ta nie zawsze usłana jest różami, a często przyjdzie nam poznać smak porażki. Natalia bardzo chętnie służy pomocą zagubionym studentom i to był jej główny cel przy zakładaniu studygrama.

Julia

Aktualnie studentka trzeciego roku kierunku lekarskiego na WMCM UKSW. Dlaczego wybrała medycynę? Jak sama mówi, w przeszłości naoglądała się za dużo seriali medycznych,
co w połączeniu z jej pasją do przedmiotów ścisłych zaprowadziło Julkę na kierunek lekarski. Miłośniczka nauki, nawet w wolne chwile lubi spędzać książkach, a dodatkowo z przyjemnością udzieli Ci korepetycji z biologii i chemii zarażając swoją pasją . Prywatnie miłośniczka lisów, kaczek i Taylor Swift.
Internetowe poczynania Julii możecie śledzić na jej profilu na instagramie @medstudentfox, gdzie dowiecie się o niej więcej, bo jest bardzo barwną osobą oraz poznacie dużo więcej smaczków związanych ze studiowaniem medycyny na UKSW.

Ania

Ania aktualnie studiuje kierunek lekarski na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Nie samą medycyną człowiek żyje, dlatego swój wolny czas poświęca na doskonalenie znajomości języka francuskiego, którego uczy się od 9 roku życia. Kocha także podróże, co łączy się z jej kolejną pasją – fotografią.
Jak sama mówi, celem instagramowej działalności Ani jest niesienie pomocy młodszym koleżankom i kolegom, aby mniej boleśnie i przyjemnie mogli przejść przez studia medyczne, ponieważ jej również brakowało takiej pomocnej ręki na początku swojej przygody z kierunkiem lekarskim.
Na jej profilu przekonacie się, że studia wcale nie są takie straszne, osoby spoza środowiska dowiedzą się co nieco na temat medycyny, a studenci z Krakowa będą mieli okazję poznać najlepsze miejsca, knajpki i restauracje jakie oferuje miasto. Możecie też śledzić jej relacje
z podróży – w przeciągu ostatnich dwóch lat odbyła ich 5 odwiedzając przy tym aż 14 różnych miast. Zatem nie zwlekajcie i koniecznie odwiedźcie Anię @med.it.right na Instagramie!

sleeping_doctor

Aktualnie studentka kierunku lekarskiego Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu. To prawdziwa pasjonatka medycyny, a szczególnie wszystkich wdrażanych w nią innowacji. W wolnym czasie stara się działać naukowo i jak sama podaje, właśnie zaczyna stawiać pierwsze kroki na tej ścieżce.
Swoje konto na instagramie prowadzi głównie dlatego, że bardzo chciałaby pokazać wszystkim jak naprawdę wygląda studiowanie medycyny w Polsce, bez idealizowania i podkoloryzowania faktów. Zależy jej również na tym, żeby wszyscy studenci z problemami nie czuli się sami, ponieważ każdy z nas miewa dołki, a sztuką jest z nich wyjść. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu to koniecznie odwiedźcie jej profil @sleeping_doctor.

Zosia

Możecie znaleźć  ją pod pseudonimem @biophisticated, a swój studygram założyła już w klasie maturalnej i od tego czasu stara się popularyzować tam sposoby efektywnej nauki, jak sama mówi, chciałaby, aby wszyscy odeszli od niesprawdzonych i bezsensownych metod przyswajania wiedzy, których nauczyła nas szkoła. Stara się dzielić ze swoimi obserwującymi przydatnymi wskazówkami odnośnie pytań maturalnych jak i samego egzaminu dojrzałości.
Jej pasją jest przygotowywanie notatek i opracowań, a także wszystkich artystycznych rzeczy z tym związanych, a zatem wybierając Wrocławski Uniwersytet Medyczny na pewno będzie Wam dane z nich skorzystać.
Aktualnie studiuje kierunek lekarski we Wrocławiu, więc jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej związanego z tą uczelnią lub zaciekawił Was temat efektywnej nauki, to koniecznie  powinniście odwiedzić Zosię na instagramie @biophisticated.

Nikola

Aktualnie studentka kierunku lekarskiego Uniwersytetu Opolskiego oraz aktywnie pracująca pielęgniarka na Oddziale i Klinice Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Prywatnie interesuje się anestezjologią i intensywna terapią i to właśnie w tym kierunku chciałby się rozwijać. Nie samą nauką żyje człowiek, a więc Nikola w wolnym czasie jest olbrzymią miłośniczką sportu, a także pracuje jako instruktor fitness i zumby fitness. Samozaparcie Nikoli, pozwoliło jej finalnie poprawić wynik maturalny, a w międzyczasie ukończyć inny kierunek studiów, czego kompletnie nie żałuje.
Jak sama mówi, swój instagramowy profil @serotoninka_ kieruje głównie do wszystkich osób,
które nie wierzą w siebie i mają kompleksy między innymi z powodu konieczności poprawy wyników maturalnych. Nikola pokazuje, że to nie jest powód do wstydu i warto spełniać swoje najodleglejsze marzenia. Zależy jej również na łamaniu wszelkich mitów związanych
ze studiowaniem medycyny, ponieważ jak się tylko chce, to można osiągnąć wszystko.

Ania

Obecnie studentka kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Rzeszowskim. W wolnym czasie stara się rozwijać artystycznie poprzez rysowanie, ale nie pogardzi również dobrą książką dotyczącą samorozwoju. Swój wolny czas lubi przeznaczać swoim znajomym. Jest wielką fanką podróżowania oraz poznawania nowej kultury.
Anie możecie spotkać na instagramie pod nazwą @head_mmed, gdzie stara się przekazać wszystkim młodszym koleżankom i kolegom po fachu, to, czego sama nie wiedziała wybierając się na studia lekarskie. Jak sama mówi, bardzo ludzi dzielić się zdobytą wiedzą, sprawiając w ten sposób, że inne osoby mają dzięki niej łatwiej na starcie. Instagram pozwala się jej artystycznie wykazać, dlatego zapraszamy Was gorąco i serdecznie na jej profil, gdzie znajdziecie wiele pomysłowych i ciekawych zdjęć, a także sporą dawkę informacji na temat studiowania kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Karolina

Aktualnie studentka CM UJK, a co ciekawe, swoje pierwsze kroki stawiała na Wyższej Szkole Technicznej w Zabrzu, jednak po pierwszym roku podjęła decyzję o przeniesieniu się do bliższych jej sercu Kielc. Poza studiowaniem kierunku lekarskiego jest w trakcie odbywania dwuletniej szkoły technika masażysty. Jak sama mówi, ostatnimi czasy mocno zainteresowała się refleksoterapią, ponieważ swoich przyszłych pacjentów chce leczyć holistycznie, a nie tylko zgodnie z utartym przekonaniem, poprzez farmakoterapię.
Na swoim instagramowym profilu @karo_na_lekarskim, skupia się na obalaniu różnych mitów, podkreślając fakt, że ochrona zdrowia to nie tylko pojedyncze jednostki, lecz cały  złożony zespół, zaczynając od fizjoterapeutów, przez pielęgniarki, po lekarzy itd., a wszyscy razem powinni tworzyć dobrze działający kolektyw. Karolina kieruje swoje posty głównie do kobiet, o tematyce kosmetologicznej i ginekologicznej, jednak każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeśli chcecie się dowiedzieć  czegoś więcej o pielęgnacji własnego ciała, zdrowym trybie i stylu  życia lub po prostu czegoś o Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, to odwiedźcie koniecznie profil @karo_na_lekarskim oraz jej kanał YouTube.

Patrycja

Patrycja, to studentka kierunku lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jej pasja do medycyny zapłonęła dopiero w liceum, jednak na studiach czuje się jak ryba w wodzie, będąc jednocześnie Wiceprezydentką ds. marketingu w IFMSA- Poland oddziału Kielce. Jak sama mówi, wymarzone specjalizacje zmieniają się szybciej niż skarpetki, przez co do końca studiów przejdzie fazy fascynacji odnośnie każdej możliwej specjalizacji. Oprócz medycyny, interesuje się samorozwojem i doskonaleniem umiejętności miękkich. Stara się rozwijać w każdej możliwej dziedzinie jak sport, nauka, finanse czy zarządzanie sobą w czasie, efektywna nauka
i wiele innych. Prywatnie to wielka fanka matchy, nektarynek i sportowy świr z drugim domem
na siłowni. Dodatkowo uwielbia książki, a nawet jest od uzależniona od kupowania coraz to nowszych pozycji, bo lektur nigdy za wiele!

Patrycja ma nadzieję, że poradnik, który z nami napisała, pomoże odnaleźć się wszystkim
w murach kieleckiego uniwersytetu i chociaż odrobinę zmniejszy stres wynikający z nowego etapu w Waszym życiu. Koniecznie odwiedźcie ją na instagramie @patkanalekarskim, gdzie dowiecie się od niej więcej!

Marysia

Marysia to studentka kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
W wolnym czasie rozwija się artystycznie, grając na skrzypcach, a poza tym bardzo lubi czytać książki, a także górskie wycieczki. Jej najnowszą pasją są wszelakiej maści robótki ręczne,
jak szydełkowanie.
Koniecznie odwiedźcie Marysię na instagramie @mciecwierz02, gdzie dowiecie się o niej więcej. Jeśli mielibyście jakieś pytania, związane ze studiowaniem kierunku lekarskiego w Olsztynie,
to Marysia z pewnością Wam pomoże i postara się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Bartosz Bober- twórca

Bartosz

Founder and CEO księgarni NaMedycyneShop oraz portalu namedycyne.pl, student VI roku kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

Jak to jest być studentem medycyny? Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo, że niedobrze. Gdybym miał powiedzieć co cenię w życiu najbardziej – powiedziałbym, że ludzi, ludzi którzy podali mi pomocną dłoń kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam i co ciekawe to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości. nawet z pozoru uniwersalne, bywa że nie znajduje się zrozumienia, które pomaga się nam rozwijać.
Ja miałem szczęście, ponieważ je znalazłem i dziękuję życiu, dziękuję mu,
życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość.

Wielu ludzi pyta mnie o to samo – “jak ty to robisz, skąd czerpiesz tę radość?”, a ja im odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj studiuje, a jutro kto wie może oddam się pracy fizycznej i będę na przykład pakować, znaczy paczki będę pakować.

Dołącz do naszej społeczności!

NaMedycyne.pl to portal tworzony dla studentów, przez studentów. 
Podawane informacje, opisy, a także przygotowane przez nas porady, tworzone są przez zespół osób, które sprawdziły i doświadczyły wszystkiego na własnej skórze, abyście Wy mieli łatwiej!

Odwiedź grupę i dołącz do NaMedycyne!

NaMedycyne to portal dla kandydatów na kierunki medyczne oraz studentów tych kierunków.

NEWSLETTER

Możesz się wypisać w każdym momencie.