rekrutacja

Rekrutacja na studia medyczne. Masa papierów, sporo terminów, których należy przestrzegać, a także wiele innych formalności związanych z tym procesem. Jak to wszystko ogarnąć? 

Specjalnie dla Was, zebraliśmy najważniejsze informacje związane z procesem rekrutacji na kierunek lekarski, lekarsko-dentystyczny, farmację (i wiele innych) w jednym miejscu!

Wymagane dokumenty, badania lekarskie, kalendarz rekrutacji wraz z terminami podanymi przez uczelnię, zasady i podstawy przyjęcia na studia, a także przedmioty maturalne, z których zliczane są punkty rankingowe, to wszystko uszeregowane w odpowiednich zakładkach!

Namedycyne.pl – wszystko dla kandydatów na studia medyczne!

Sprawdź zasady rekrutacji na studia medyczne 2023/2024!

Zasady rekrutacji, wymagane dokumenty, kalendarz i wiele więcej na temat kierunku lekarskiego na każdej uczelni medycznej w Polsce!

Zasady rekrutacji, wymagane dokumenty, kalendarz i wiele więcej na temat kierunku lekarsko-dentystycznego na każdej uczelni medycznej w Polsce!

Zasady rekrutacji, wymagane dokumenty, kalendarz i wiele więcej na temat studiowania farmacji na każdej uczelni medycznej w Polsce!

Zasady rekrutacji, wymagane dokumenty, kalendarz i wiele więcej na temat studiowania pielęgniarstwa na każdej uczelni medycznej w Polsce!

Zasady rekrutacji, wymagane dokumenty, kalendarz i wiele więcej na temat studiowania kierunków medycznych na każdej uczelni medycznej w Polsce!

NaMedycyne to portal dla kandydatów na kierunki medyczne oraz studentów tych kierunków.

NEWSLETTER

    Możesz się wypisać w każdym momencie.