Nasz nieustanny progres, wprowadzanie innowacji i stała poprawa jakości, nie byłaby możliwa, gdyby nie partnerzy, a ich stale rosnąca liczba świadczy o tym, że NaMedycyne to rzetelna marka z którą warto współpracować i dać kredyt zaufania.

Zostań naszym partnerem!

Poznaj naszych partnerów!

NaMedycyne Shop to sklep internetowy stworzony dla wszystkich osób związanych z medycyną. Naszym celem jest zapewnienie wszystkiego co niezbędne studentom kierunków medycznych oraz pracownikom opieki zdrowotnej. W naszym sklepie znajdą Państwo literaturę większości wydawnictw medycznych. Współpracujemy zarówno z polskimi jak i zagranicznymi wydawcami, dlatego nasza oferta zawiera tak bogatą ilość pozycji książkowych.

“Atlasy Anatomii PROMETEUSZ” to renomowane podręczniki anatomiczne wykorzystywane w edukacji medycznej. Zawierają one obszerny zbiór ilustracji, rycin oraz opisów anatomicznych ludzkiego ciała. Atlasy są niezwykle szczegółowe i precyzyjne, umożliwiając studentom medycyny, lekarzom oraz innym pracownikom służby zdrowia zgłębienie wiedzy na temat struktury ciała ludzkiego. “Atlas Anatomii PROMETEUSZ” jest często wykorzystywany w uczelniach medycznych i placówkach edukacyjnych na całym świecie, aby pomóc w zrozumieniu kompleksowych aspektów anatomii człowieka.

IFMSA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny) to organizacja skupiająca studentów medycyny i młodych lekarzy z całego świata. Jej celem jest promowanie zdrowia publicznego, edukacji medycznej i współpracy międzynarodowej. IFMSA organizuje projekty, warsztaty i wymiany międzynarodowe dla studentów medycyny, dążąc do rozwijania umiejętności i wiedzy. Organizacja angażuje się również w działania na rzecz równości w służbie zdrowia i walki z nierównościami zdrowotnymi.

Nowa Matura

Oficyna Wydawnicza Nowa Matura zajmuje się publikacją podręczników ułatwiających przygotowania do matury na wszystkich poziomach zaawansowania. W ofercie Nowej Matury znajdują się informatory, zbiory zadań i repetytoria dla maturzystów z biologii, chemii, matematyki czy geografii.

Wydawnictwo publikuje książki, które krok po kroku przygotowują uczniów do tego jednego z najważniejszych egzaminów w życiu. Podręczniki przydatne są także uczniom przygotowującym się do studiów wyższych. Wiedza zawarta w publikacjach Nowej Matury jest każdego roku aktualizowana, tak by materiały odpowiadały najnowszym standardom nauczania i wymaganiom Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Dzięki temu maturzyści wiedzą, czego mogą się spodziewać na maturze i nic ich nie zaskakuje. Książki wydawnictwa sprzedawane są w nielicznych księgarniach naukowych i medycznych – trudno dostępne w stacjonarnym księgarniach.

Medycyna Praktyczna jest wiodącym krajowym wydawcą literatury fachowej, jednym z największych polskich centrów informacji medycznej dla lekarzy. Wydawnictwo działa od 1991 roku. MP jest w Polsce pionierem i propagatorem idei evidence-based medicine, czyli praktyki medycznej opartej na wiarygodnych i aktualnych publikacjach, a także współzałożycielem Polskiego Instytutu EBM. W ofercie dostępne pozycje książkowe między innymi z dziedzin tj.: interna, ginekologia, chirurgia oraz pediatria.
Najpopularniejsze pozycje książkowe wydawnictwa to:
Interna: Duża interna Szczeklika, Mała interna Szczeklika
Chirurgia: Chirurgia onkoplastyczna w leczeniu oszczędzającym chorych na raka piersi
Ginekologia: Cukrzyca i ciąża, Endometrium a rozrodczość, Karmienie piersią w teorii i praktyce
Pediatria: ABC bilansów zdrowia dziecka, Zdrowe stopy Twojego dziecka

Firma Crocs znana jest przede wszystkim ze swoich charakterystycznych butów Crocs, które są wykonane z materiału Croslite, zapewniającego wygodę i odporność na wodę.

Crocs została założona w 2002 roku przez trzech przyjaciół: George’a Boedeckera Jr., Scotta Seamansa i Lyndon’a “Duke’a” Hansona. Początkowo buty Crocs były projektowane jako obuwie dla żeglarzy i wędkarzy, ale z czasem zyskały popularność wśród innych grup, takich jak kucharze, pielęgniarki i osoby prowadzące aktywny tryb życia. Firma Crocs oferuje również inne produkty, takie jak sandały, klapki i buty dla dzieci, a także odzież i akcesoria. Produkty Crocs są sprzedawane na całym świecie, zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych. Crocs zyskała popularność dzięki swojemu niekonwencjonalnemu designowi i wygodzie. Marka ta zdobyła wiele nagród, w tym nagrodę za “But Roku” w 2006 roku przyznawaną przez Footwear News oraz nagrodę za “Najlepszy But Letni” w 2020 roku przyznawaną przez magazyn Runner’s World.

NaMedycyne to portal dla kandydatów na kierunki medyczne oraz studentów tych kierunków.

NEWSLETTER

Możesz się wypisać w każdym momencie.