Recenzja kursów maturalnych cz.1

Witajcie!,

Dzisiaj chcielibyśmy dokonać recenzji kursu przygotowującego do egzaminu maturalnego skierowanego dla osób rekrutujących się na kierunki medyczne. Pod lupę bierzemy kurs organizowany przez Instytut Medicus.

To co buduje zaufanie potencjalnych chętnych to z pewnością bezcenne doświadczenie istnieniu ponad 20 lat na rynku. Czas, a także Tysiące kursantów pozwoliły zdobyć wiedzę od źródła jak poprawiać zajęcia by były możliwie najbardziej efektywne dla uczestników. Wykładowcy prowadzący zajęcia (każdy posiada tytuł naukowy minimum Doktora) pokażą i nauczą nam jak umiejętnie przelać i uplastycznić swoją wiedzę na wymagający klucz maturalny.

Dla każdego uczestnika jest stworzony unikalny autorski zbiór zadań maturalnych(z kluczem rozwiązań), a także podsumowanie i powtórka części teoretycznej nauki – obszerny pakiet materiałów.

Na pochwałę zasługuję również transparentności, publikowane są statystyki uczestników kursu (w ostatnich 5 latach, prawie co trzeci absolwent kursu dostał się na wymarzony kierunek medyczny)

A jakie są Wasze opinie i doświadczenia nt. kursu? Zachęcamy do podzielenia się w komentarzach! 😊

Ps.: Dzięki Waszej dużej aktywności zdobyliśmy dla Was promocję!

Dla wszystkich czytelników portalu namedycyne.pl na hasło : „namedycyne.pl” otrzymacie 3 % rabatu na kurs poddany recenzji.

7+